zrecenzowane przez Chomikową

W tej zakładce możecie znaleźć recenzje książek wszelakich, które wpadną w moje ręce :) Bo wbrew pozorom czytam. Książki dla jasności :P Wszelakie. Później przez wiele dni żyję jej światem, ryczę, marzę, ryczę ze śmiechu lub wykorzystuję wiedzę przekazaną w konkretnej lekturze. Wszystko w dowolnej kolejności. I jeśli już jakąś biorę do łapek, to chcę ją skończyć. Chyba że reprezentuje świat w ogóle nie dla mnie. Wtedy żegnamy się mało przyjaźnie- z niechęcią wrzucam ją do szuflady i nigdy do niej nie wracam. Nie wybaczam.  Taka jestem konsekwentna ;)
Każda recenzja będzie troszkę inna od tej, którą znacie z gazet, stron www związanych stricte z czytaniem książek. Każda z nich będzie bardzo subiektywną opinią i naprawdę wiele osób może się z moją opinią nie zgodzić. Bo „De gustibus non disputandum est”. Każdy ma prawo mieć swoje i tylko swoje gusta :)
ZAPRASZAM.

Chomikowa :)

4 komentarzy

  1. ~tati

    a czytałaś Zaginiona dziewczyna -Gillian Flynn ? co prawda w październiku zeszłego roku wszedł na ekrany kin film ,no ale ja tam wolę książkę poczytać,a że książka jest naprawdę „mocna ” to teraz mogę się skusić na film :)

    Odpowiedz
    1. chomikowa

      właśnie czeka na mnie film do obejrzenia, ale z tego co wiem to to jest kryminał, więc nie wiem czy dam radę…

      Odpowiedz
      1. ~tati

        raczej thriller psychologiczny…naprawdę warto…daje do myślenia…można wyciągnąć ciekawe wnioski…

        Odpowiedz
        1. ~chomikowa

          Połowa mojego życia to thriller psychologiczny :-P muszę mieć bardzo dobry nastrój, żeby sięgnąć po taką książkę… Ale dziękuję :-)

          Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>